İSTE, İNAN VE AL

Her şeyin oluşma sebebinin kendiniz olduğunu biliyor muydunuz? Veyahutta elde etmek istediğiniz her şeyin sizin beyninizde başlayıp bittiğini. Başarılı olmuş olan insanların sırrını hala çözmekte zorlanıyor musunuz? O zaman hiç merak etmeyin. Sorularınızın cevapları tam olarak burada.
“Çekim yasası”
 Her düşüncemiz bir enerjidir. Olumlu veya olumsuz. Duygularımız geribildirim mekanizmasıdır. Çekim yasası da her duygumuzu işitir ve onu gerçekleştirir. Duyguyu isteyip istememenizi işitemez ve onu başınıza getirir.
“Kafanızdan düşünceler çıkmaya başladığında çekim yasası harekete geçer.”
 O halde istediğimiz her şeyi elde etmek bizim elimizde. “İstediğiniz şeye odaklanın.” Neyi düşünürseniz onu çağırırsınız. Siz istersiniz ve evren size onu verir. Kendi hayatınızın şaheseri sizlersiniz. Negatif duygularıma asla engel olamıyorum derseniz de pozitif düşünceler negatif düşüncelere nazaran daha baskın olduğu kanıtlanmış. Şikayet ettiğiniz, yaşadığınız ne varsa siz kendinize çektiniz. Şu anda düşündüğünüz her şey geleceğinizi yaratıyor, anımız geleceğimizi şekillendiriyor. Peki ya bu elimizdeyse biz bunu neden hayata geçirmiyoruz ?
İyi hissedin, istediğiniz şeye odaklanın. Duygularınız ve düşünceleriniz çok mu olumsuz yönde kalkın en sevdiğiniz şarkıyı açın bağırarak söyleyin, yaşasın diye bağırın. Güzel bir şeyler düşünün, sevdiklerinizi düşünün. İsteyin,inanın ve alın.
 Her şeye sıfırdan başlayabilirsiniz. Evet hemde tam şuanda.. “Sıfırdan ve imkansızlıktan imkan doğar.”
İlk adımı atmanız başlamanıza yardımcı olacaktır. İlk adımı yeter ki atın sonunu görmenize gerek yok.
Düşünce tarzınızı değiştirmeye çalışın. En azından deneyin. Düşüncelerinize itaat eden bir çekim yasası varken neden geçmişinize mahkum olasınız? Artık şu andasınız.
 Şükredin, teşekkür etmeyi unutmayın. Her fırsatta dile getirin. Güne güzel uyanın, nasıl gözlerinizi açarsanız gününüz o şekilde devam eder. Sahip olduğunuz şeylere odaklanın ve sahip olmak istediklerinize.

Hayalini kurabildiğiniz her şeyi başarabilecek güçtesiniz.”
Aleyna Naz CİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir