Bu Film Kaçmaz

2001 yılında sinemalarımızda yerini alan ve kısa sürede büyük beğeni toplayan, bize arabayı, hızı bir kez daha sevdiren, birçok kişi için rol model olarak görülen usta oyunculara sahip efsane serinin 7. halkası Fast & Furious 7 (Hızlı ve Öfkeli 7) 3 Nisan 2015 tarihinde vizyona giriyor.

     Serinin 7.filminin, başarılı oyunculuğuyla adından söz ettiren Paul WALKER’ın 30 Kasım 2013 tarihinde arkadaşının kullandığı Porshche marka arabayla Kaliforniya’da geçirdiği kaza sonucunda yaşamını yitirmesiyle akıbetinin ne olacağı merak konusu olmuştu. Universal yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre usta oyuncu Paul WALKER’ın  oynadığı sahneler de dahil olmak üzere filmin büyük bölümünün çekildiği belirtilmişti.Prodüksiyon ekibi kalan sahnelerde ise Paul WALKER’ın canlanırdığı Brian O’Connor karakteri için Cody Walker’ın oynayabileceğini açıklamıştı.

       Son seride Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham ile karşımıza çıkmaya hazırlanan filme, Hızlı ve Öfkeli:Tokyo Yarışı’ndan  tanıdığımız Lucas Black de katılıyor. Black 3.seride 17 yaşındaki Sean Boswell karakterini canlandırmıştı. Filmde ayrıca Ferrari 458, Bugatti Veyron, Dodge Viper, McLaren 650S, Dodge Charger gibi otomobiller kullanılcak.

Aksiyon ve Heyecanın  bol olduğu akıl almaz sahnelerin yer aldığı yeni serinin fragmanı Kasım ayında yayınlanmıştı.

İşte Hızlı ve Öfkeli 7 filminin fragmanı… 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir