Kozlu Namık Kemal İlköğretim Okulu

‘’GÖNÜLLÜ SADELİK’’ Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencilerinin öncülük ettiği ‘’BİR OKUL HAYAL Ediyorum 2’’ projesi kapsamında arkadaşlarımız Zonguldak Kozlu Namık Kemal ilköğretim Okulu‘na “Kırtasiye, Kitap, Giyim, Temizlik, Peyzaj” konusunda yapacakları desteğe ‘’Sosyal Sorumluluk ilkemiz’’ adı altında ve en önemlisi de Gönüllük esasıyla dahil olmuştur.

Bu bağlamda sizlerden gelecek desteğe fazlasıyla ihtiyacımız vardır. Minik kardeşlerimize elimizden gelen desteği vermek için bizler var gücümüzle çalışmakta ve her daim hazır bulunmaktayız.

Değerli arkadaşlar; eğer sizlerde bu projede yer almak istiyorsanız sadece bizlere ulaşmanız yeterli. Prensiplerimiz gereği Hiçbir şekilde Nakdî YARDIMI KABUL Edemiyoruz. Sadece ve sadece” Anasınıfı, 1-2-3 ve 4. Sınıf” öğrencileri için Kırtasiye, OKUMA Kitabı, BOYAMA Kitabı vs. konularda temin ettiğiniz bağışları yardım olarak kabul edebiliyoruz.

Yardım için “Geri Sayım Sayacıana sayfamıza eklenmiştir.
Geri Sayım Sayacı ‘’ nda da görüldüğü üzere destek süremiz başlamıştır. Projeye destek süresince toplanacak yardımlar ekibimiz tarafından gerekli şekilde iletilecektir. Sizlerde bu projeye destek olabilir, gücümüzü bir kat daha yukarıya taşıyabilirsiniz.
Geri sayımın bitmesiyle birlikte bir sonraki projeye geçiş yapılacak ve başka bir kurumumuza yeni destekler iletilecektir.

Gelin hep birlikte bu güzel projede yerimizi alalım. Bu işte” BENDE VARIM” demenin tam zamanı…


irtibat: (0538 466 50 24)


Mehmet ŞENEL (BAŞKAN)  

islam FINDIK (BAŞKAN YRD.)    

Umut KÖK (PROJE SORUMLUSU)  


GÖNÜLLÜ Sadelik

“VAR GÜCÜMÜZLE..”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir